(+90) 542 810 32 03 | (+90) 544 810 27 03

Kyocera A4 MFP Serisini Güçlendirmeye Devam Ediyor

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden Japon KYOCERA Document Solutions’un Türkiye distribütörü Bilgitaş S/B A4 çok fonksiyonlu fotokopi M3540dn’yi satışa sundu. Dakikada 40 sayfa hıza sahip bu cihazın bünyesinde bulundurduğu kopyalama, baskı, tarama ve faks özellikleri sayesinde ürün, özellikle orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

İstenildiğinde 2.600 sayfa kağıt besleme kapasitesine sahip olabilen bu yeni ürün gelişmiş tarama fonksiyonu ve güvenlik özellikleriyle gelmektedir. Standart 75 sayfalık doküman işlemcisi ve dakikada 40 sayfa tarama hızı ile olağanüstü performans sağlayan bu cihazın A6 ebatında kağıtları tarayabilmesi finans ve sağlık gibi sektörler için idealdir. Güvenlik standartları PDF dokümanların şifrelenebilme fonksiyonu ile geliştirilmiş olup, dokümanların e-mail gönderirken bile güvenli kalmasının sağlanması yeni eklenen özellik sayesinde mümkün kılınmaktadır.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, 300.000 sayfalık drum ömrüne olması, toplam sahip olma maliyetini olumlu yönde etkilemektedir. Ürünün Blue Angel ve Energy Star sertifikalarına sahip olması ise elektrik tüketimi değerlerinin belirgin oranda düşük olduğunu kanıtlamaktadır. Cihazın tasarımının daha sessiz baskı ve tarama yapması için iyileştirilmesi daha huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Bilgitaş Pazarlama ve İş Geliştirme Koordinatörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini “ Bu yeni ürün tamamen müşterilerimizin beklentilerine göre tasarlanmış olup, müşterilerimiz hem sağlam ve hem de tasarruflu bir ürüne sahip olacaklardır. MobilePrint ve AirPrint desteği sayesinde kullanıcıların diledikleri yerde doküman işlemi yapabilecek olmaları da ayrı bir avantajdır. ” şeklinde belirtmiştir.

Okunma 1108 defa

Müşteri Görüşleri

Bayiliklerimiz

Kyocera, Muratec, Bilgitaş Şanlıurfa Bölge Bayi

(+90) 414 314 19 52