(+90) 542 810 32 03 | (+90) 544 810 27 03

Hakkımızda

Bilgisan Teknoloji 1998 yılında Şanlıurfa'da kurulmuştur.  Bilgisan, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşu Bilgitaş'ın Şanlıurfa resmi bayisidir. Beraberinde kyosera ve Muratec markalarının da Şanlıurfa bayiliğini de almış bulunmaktadır. Bilgisan Teknoloji,  dünya pazarında lider firmaların bayilikleri ile başta Şanlıurfa ve ilçeleri olmak üzere Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. 

Bilgisan Teknoloji ürün portföyünde bulunan Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopiler, Dijital Renkli Baskı ve Sonlandırma Makinaları,  Lazer Yazıcılar, Geniş Format Yazıcılar ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır. Bilgisan Teknoloji  müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda Sayfabaşı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Kurumsal Baskı Destek Merkezi, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme çözümleri sunarak değer katmaktadır. 

Şanlıurfa ve ilçelerinde Bilgisan Teknoloji firması gelişmiş fotokopi çözümleriyle birlikte pazardaki yerini almıştır. Bugün devlet dairelerinin, okulların ve ofislerin birçoğu Bilgisan teknoloji fotokopi makinalarını kullanmaktadırlar.  Aynı zamanda devlet ihalelerine giren Bilgisan Teknoloji firması girdiği birçok ihaleyi kazanarak pazardaki rekabet gücünü geliştirmiştir. Şanlıurfa merkez ve bağlı ilçelerde tam koordinasyon içinde çalışıp tüm müşterilerinin kurumsal ihtiyacını karşılayacak deneyim ve personele sahiptir. Müşterilerinin tüm teknik destek talepleri anında yerine getirilmektedir. 

Bilgisan Teknoloji  sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen üreticileri ile çalışan Bilgisan Teknolojinin işbirliklerinden bazıları;

  • Kyocera Dijital Fotokopi ve Lazer Yazıcı Şanlıurfa Bayisi
  • Muratec Şanlıurfa Bayisi
  • MGI Dijital Baskı ve Sonlandırıcı Makinaları Şanlıurfa Bayisi
  • Lexmark Şanlıurfa Bayisi
  • MYQ Dokümantasyon Takip Yazılımı Şanlıurfa Bayisi
  • Docuware Doküman Yönetim Çözümleri Şanlıurfa Bayisi
  • ObjectifLune Değişken Veri Basım Yazılımları Şanlıurfa Bayisi

ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan Bilgisan Teknoloji, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Müşteri Görüşleri

Bayiliklerimiz

Kyocera, Muratec, Bilgitaş Şanlıurfa Bölge Bayi

(+90) 414 314 19 52